تخفیف ویژه و ارسال رایگان کتاب ها (فقط تا 27 اردیبهشت)

رویه بازگردانی کالا

ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان آزمون های استخدامی کشور امیدواریم منابعی که از انتشارات نشر برتر تهیه می فرمائید بتوانید به بهترین شکل ممکن شما را در مراحل آماده سازی علمی یاری نماید تا انشالله بتوانید در نهایت موفقیت مدنظر را در این رقابت های علمی کسب نمائید.

نشر برتر اگرچه از سال 1398 کار خود را رسما آغاز نموده است اما ما سالهاست در حال ارائه منابع آزمون های استخدامی هستیم.این تجربه گرانبهاست که می تواند به ارائه کامل ترین و پربارترین کتاب های استخدامی منجر شود. امید داریم هیچ خریداری از منابعی که تهیه می کند ناراضی نباشد که با توجه به کیفیت کار و کتاب های ارائه شده به نظر می رسد اکثرا هم همینطور خواهد بود.

گارانتی عودت وجه به جهت اطمینان خاطر خریداران از کیفیت کتب ارسالی می باشد و ما بدین وسیله محصول خود را از نظر کیفیت و سلامت فیزیکی ضمانت می نماییم.

مواردی که ضمانت عودت کتاب شامل آن می شود :

  • مغایرت منابع ارسالی با توضیحات محصول
  • دریافت مبلغ بیشتر از قیمت درج شده روی کتاب
  • دریافت محصول به صورت صدمه دیده و معیوب
  • دریافت محصول دیرتر از زمان ذکر شده در سایت

نکته مهم : شما خریدار گرامی می بایست به دقت توضیحات محصول را مطالعه نموده و سپس نسبت به خرید کتاب اقدام نمایید لذا چنانچه موردی در سایت ذکر شده باشد و شما بدون توجه به آن اقدام به خرید نمایید این مورد ضمانت عودت وجه را باطل نموده و سایت این حق را برای خود محفوظ می داند که از بازپس گیری کتاب ارسالی اجتناب نماید چرا که برای موجود شدن, بسته بندی و انتقال مرسوله ها به پست زمان و هزینه صرف شده و عدم توجه شما به توضیحات محصول نمی تواند دلیل بر کم کاری سایت باشد.

جهت ثبت درخواست بازگردانی کالا ابتدا فرم زیر را تکمیل نمائید تا با شما تماس گرفته شود.

    نشر برتر